PORTAL SAMORZĄDOWY
Wersja strony: Wersja o wysokim kontraście Wersja normalna  Wielkość czcionki:
A- A A+

W związku z potwierdzeniem pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublińcu, zwraca się z prośbą o przestrzeganie podstawowych środków ochronnych przeciwko
Informacja w sprawie koronawirusa dla mieszkańców Lublińca
Szanowni Państwo, z dniem 1 stycznia 2019r., na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w
Informacja dla użytkowników wieczystych gruntów Gminy Lubliniec zabudowanych na cele mieszkaniowe
Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (RODO). Poniżej jak również w załączniku znajduje się "Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miejskim w Lublińcu.
RODO W URZĘDZIE MIEJSKIM W LUBLIŃCU

Aktualności

Miło nam poinformować, że decyzją Zarządu Województwa Śląskiego oraz Sejmiku Województwa Śląskiego "Modernizacja stadionu sportowego LKS SPARTA - II etap" będzie dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Programu rozwoju bazy sportowej z uwzględnieniem dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na 2016”. Zakres prac przewiduje m.in. budowę boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z odwodnieniem i oświetleniem.
Koszt całkowity zadania: 2,8 mln zł
Wartość dofinansowania: 0,7 mln zł
 

Sejmik Województwa przyjął „Program rozwoju bazy sportowej z uwzględnieniem dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na 2016”.

Tegoroczny limit środków dla województwa śląskiego to ok. 14,6 mln zł, z czego ponad 10,6 mln zł to pieniądze przeznaczone na nowe inwestycje. W tym roku dofinansowanie otrzyma 59 projektów. Pieniądze otrzyma 45 nowych inwestycji oraz 14 już realizowanych. Program obejmuje także tzw. listę rezerwową. Zawiera ona 13 inwestycji, które w przypadku otrzymania dodatkowych środków finansowych z ministerstwa mogą zostać wprowadzone do Programu rekomendacją Zarządu.

Program Rozwoju Bazy Sportowej przygotowywany jest każdego roku przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i ma na celu rozwój infrastruktury sportowej w gminach całego kraju. Na poziomie województw o rozdziale przyznanej puli decydują sejmiki.

Link do źródła: http://slaskie.pl/strona_n.php?jezyk=pl&grupa=10&art=8244

 

Obecnie trwają prace przy modernizacji stadionu sportowego LKS SPARTA - etap I w zakresie infrastruktury lekkoatletycznej, która również została dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Więcej: http://lubliniec.eu/index.php/fundusze/448-msit-program-rozwoju-infrastruktury-lekkoatletycznej.html

 

 

POWIETRZE3

Lubliniec, ul. ks. płk J. Szymały 3

Pył zawieszony ( PM10 )
16.51
μg/m3        
2020.07.02 19:00

źródło: WIOŚ Katowice

Na skróty

CORONAWIRUS

wybory copy

generator ngo

jakosc

ZMIANA RUCHU

SESJA ONLINE

rada

RAPORT

zalatw sprawe w urzedzie

zadaj pytanie burmistrzowi

z dnia pracy burmistrza

organizacje pozarzadowe

Plan miasta

3d

strefa inwestycyjna

gospodarka odpadami

ewidencja zabytkow

nowiny lublinieckie

fundusze unijne

sciekow

bulwar

niepelnosprawni1

powietrze

rozklad

Strona używa cookies.

Jeśli chcesz w dalszym ciągu korzystać z serwisu musisz wyrazić zgodę na ich używanie.