ANATOMIA W FIZJOTERAPII WYKŁAD Z DAGMARĄ LEŚNIEWSKĄ-KRAWCZYK

Data wydarzenia
-
Miejsce
Lubiteka, ul. Sportowa 3
Wstęp
Bezpłatne
Kontakt z organizatorami
instruktor [at] biblioteka.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka

Liderzy Projektu The World of Science Piotra Kierach i Maksymilian  Zyśko wraz z  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publicznaim. Józefa Lompy w Lublińcu
zapraszają serdecznie na wykład
 
z DAGMARĄ LEŚNIEWSKĄ-KRAWCZYK

"ANATOMIA W FIZJOTERAPII"

24.11.2023 r.
Godz. 17.00
Podczas wykładu dowiemy się jak kluczowa jest znajomość anatomii w przypadku pracy fizjoterapeuty. Wykładowca opowie nam o wybranych połączeniach anatomicznych, zarówno naczyniowych jak i nerwowych, które pomagają w postawieniu diagnozy oraz do programowania terapii.  

Wykład będzie doskonałą okazją by zacząć swoją przygodę z anatomią, zapraszamy wszystkich tych, którzy może wiążą swoją przyszłość z tą dziedziną, jak i tych którzy chcą zgłębić wiedzę na temat swojego ciała.  

Dagmara Leśniewska-Krawczyk - mgr fizjoterapii, studentka osteopatii oraz wielka pasjonatka anatomii. Na co dzień łączy zainteresowania ze swoją pracą jako fizjoterapeuta.  

“Bardzo lubię uprawiać sport i dlatego moją ścieżkę zawodową pokierowałam w stronę diagnostyki kontuzji i ich leczenia. Kontuzje towarzyszyły mi przez okres trenowania siatkówki, biegania oraz uprawiania sportów ekstremalnych i to właśnie anatomia daje mi ogromne możliwości terapeutyczne w gabinecie.”

WSTĘP WOLNY!!

Lubiteka, ul. Sportowa 3