Życzenia wakacyjne

Drodzy Uczniowie!


Życzymy Wam słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, rozwijania pasji oraz spędzania niezapomnianych chwil z rodziną i przyjaciółmi.
Wracajcie we wrześniu pełni energii, uśmiechu i pięknych wspomnień.

Udanych wakacji!


Zastępca Burmistrza                                                                  Burmistrz Miasta Lublińca
       Gabriel Podbioł                                                                             Edward Maniura