Rejony służbowe

st. insp. Marek Susza (tel. wew. 121)

  • Rejon nr 2 obejmujący ulice:

Częstochowska parzyste od nr 2 do 36 i nieparzyste od nr 1 do nr 27, Cmentarna, Dworcowa, Miarki, Mickiewicza parzyste od nr 2 do nr 38, Ogrodowa, Oświęcimska, Paderewskiego, Plebiscytowa, Pl. Kościuszki nr parzyste od 2 do 8, Liberki, Pl. Niepodległości, Poprzeczna, Rondo Opolczyka, Skwer Sikorskiego, Tylna, Tysiąclecia, Wilimowskiego, Wojska Polskiego, ZHP, Zwycięstwa, Rzeźniczka, Ks.Szymały, Jaronia.

  • Rejon nr 6 obejmujący ulice:

Chłopska, Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Cisowa, Częstochowska nr nieparzyste od 29 do 97 i parzyste od 38 do 150, Dębowa, Słoneczna, Strzelecka, Tartaczna, Topolowa, Torowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Żyzna, Głogowa, Grabowa, Inwestycyjna, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa,Kasztanowa, Klonowa, Kochcicka, Kopce, Ks. Misia nr nieparzyte od 1 do 19, Lipowa, Malinowa, Modrzewiowa, Niegolewskich, Podmiejska, Polna, Pogodna, Powstańców Śl nr parzyste od 20 do 102 i nieparzyste od 9 do 85, Przemysłowa, Pusta, Robotnicza, Rondo Roździeńskiego, Witosa od przejazdu kolejowego.

 

st. insp. Leszek Karpe (tel. wew. 121)

  • Rejon nr 3 obejmujący ulice:

11 Listopada, Armii Krajowej, Biała Kolonia nr parzyste od 2 do 40 i nieparzyste od 1 do 57, Czarnoleska, Droniowicka, Droniowiczki, Drozdów, Głowackiego, Pl. Golasia, Gołębia, Goplany, Gruntowa, Gwarka, Jaskółcza, Kandory, Karolinki, Karpego, Korfantego, Pl. Kościuszki nr nieparzyste od 1 do 15, Krótka, Krzyżowskiej, Ligonia, Majdanek, Marzanny, Miodowa, Nowa, Okólna, Piaskowa nr nieparzyste od 1 do 117 i parzyste od 32 do 134, Pokoju, Południowa, Powstańców Śl nr nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 2 do 18, Rogowskiego, Rusałki.

  • Rejon nr 4 obejmujący ulice:

74 GPP, Azaliowa, Biała Cegielnia, Biała Kolonia nr parzyste od 42 do 64 a i nieparzyste od 59 do 177, Bulwar Grotowskiego, Chabrowa, Cyrana, Dolna, Fiołkowa, Gajowa, Grunwaldzka, Grzybowa Jania Góra, Kokotek Dworzec, Kokotek, Krupówka, Kwiatowa, Leśna, Leśnica os, Łowiecka, Makowa, Myśliwska, Olchowa, Orzechowa Park Leśny, Piaskowa nr parzyste od 2 do 30, Piłsudskiego od 13 do 23 a, Piłka os, Pusta Kuźnica, Posmyk, Posmyk oś, Rumiankowa, Storczykowa, Skłodowskiej nr nieparzyste od 1 do 245 i parzyste od 52 do 230, Słoneczna, Sportowa, Sosnowa, Spokojna, Szeroka,Stalmacha nr parzyste od 68 do 90 i nieparzyste od nr 59 do 101, Świerkowa, Urocza, Wymyślacz, Zagłówek, Żytnia, Sądowa, Sadowa, Pl. Sienkiewicza, Słowicza, Sobieskiego, Sokoła, Stalmacha parzyste od 2 do 66 i nieparzyste od 1 do 57, Stara Kolonia, Staszica, Stawowa, Strażacka, Syreny, Szaforza, Szczygłów, Szkolna, Skowronków, Świtezianki, Wierzbowa, Wschodnia, Żabia, Żurawia, Żwirki i Wigury.

 

insp. Alojzy Henne (tel. wew. 121)

  • Rejon nr 1 obejmujący ulice:

3 Maja, Baczyńskiego, Boczna, Cebuli ks, Cebulskiego, Cicha, Cichociemnych, Damrota, Górnicza, Hlonda ks, Kamińskiego, Kilińskiego, Kołłątaja, Krucza, Kubusia Puchatka, Lisowicka nr parzyste 2 do 26, Lompy, Mickiewicza nr nieparzyste od 1 do 39 , Mikołaja, Młyńska, Niedurnego, Opolska nieparzyste od nr 1 do nr 27 parzyste od 2 do 30, Orzeszkowej, Pasieczna, Promednada, Piłsudskiego nieparzyste od 1 do 11 i parzyste od 2-8, pl.Cichy, Pl.Kopernika, Pl. Mańki, Prusa, Partyzantów, Północna, Rolnicza, Rondo Jana Pawła II, Rondo Popiełuszki, Rondo Śląskie, Rondo Misjonarzy Oblatów, Stein, Skwer Rodziny Stein, Szarych Szeregów, Św. Anny, Targowa, Uchodźców, Wąska, Wyszyńskiego parzyste od nr 2 do 70 i nieparzyste 1 do 93, Zachodnia nr parzyste od 2-38.

  • Rejon nr 5 obejmujący ulice:

Cieszkowskiego, Chopina,Dzierżonia,Fredry, Hadyny, Hajdy Wawrzyńca, Jagusia, Jedności, Karłowicza, Kisielewskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kilara, Leśmiana, Lipska Góra, Lisowicka nr parzyste od 28 do 168 i nieparzyste od 1 do 25 , Łąkowa, Moniuszki, Niemena, Oleska, Opolska od przejazdu nr parzyste 32 do 72a i nieparzyste od 29 do 81, Parcelacyjna, PCK, Ptaka, Reja, Rolna, Reymonta, Słowackiego, Staffa, Szafera, Szramka, Skłodowskiej parzyste od 2 do 50, Tuwima, Urbaczki, Miłosza, Wiejska, Wieniawskiego, Witosa – od Oleskiej do przejazdu kolejowego, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego od torów kolejowych parzyste od 72 do 112, nieparzyste od 95 do 139, Wilniewczyca, o. Wrodarczyka, Szymanowskiego, Szymborskiej, Zachodnia od torów parzyste 40 do 58a i nieparzyste od 1 do 63, Zaciszna, Zjednoczenia, Żeromskiego.