Kapelusz Edyty 2023

Serdecznie zapraszamy do nominowania kandydatek do Nagrody Specjalnej – Kapelusza Edyty 2023, którą uhonorowana zostanie wyjątkowa lublińczanka.
 
Aby dokonać zgłoszenia, należy zapoznać się z regulaminem Konkursu (załącznik nr 1) oraz wypełnić poniższy formularz (załącznik nr 2) i przesłać go elektronicznie (skan dokumentów) na adres: biuro@lubliniec.pl .
Do formularza prosimy dołączyć również 6 zdjęć kandydatki, które będą wykorzystane do przygotowania prezentacji podczas uroczystego wręczenia nagrody oraz w relacjach z tego wydarzania, opracowanych przez Urząd Miejski w Lublińcu, umieszczonych w mediach społecznościowych. Zgłoszenia w innej formie nie będą przyjmowane.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 lutego 2023 r.!!!
 
Każdy z nas zna kobiety, które swoją postawą, wartościami i zaangażowaniem w codzienne obowiązki sprawiają, że świat staje się lepszy, a szara rzeczywistość nabiera ciepłych barw. Kapelusz Edyty to nagroda, która nawiązuje do wyjątkowej osobowości patronki naszego miasta – nie tylko słynnej filozof, doktorantki Edmunda Husserla, karmelitanki kanonizowanej przez papieża Jana Pawła II, ale również zwyczajnej kobiety - nauczycielki, miłośniczki literatury, tańca i górskich wycieczek, która mimo wytężonej pracy naukowej potrafiła znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół.
 
Nagroda specjalna przyznana zostanie lublińczance za szczególne osiągnięcia w działalności kulturalnej, edukacyjnej, prozdrowotnej, społecznej itp., która żyje i pracuje z pasją, z myślą o innych, kierując się uniwersalnymi wartościami etycznymi. Chcemy wyróżnić kobietę, która motywuje innych do podejmowania nowych wyzwań oraz udowadnia, że każdy może osiągnąć „niemożliwe”.

Warto pokazywać wyjątkowe kobiety, które inspirują i  motywują do działania.
Pomóżcie nam wybrać tę jedyną!

Do pobrania
Formularz 29.95 KB Pobierz
Regulamin 252.01 KB Pobierz