PONIEDZIAŁEK, 8 CZERWCA 2026 R.

- Uczestniczyłem w posiedzeniu Komisji Gospodarczej Rady Miejskiej w Lublińcu;

- odbyłem spotkanie z audytorem w sprawie podsumowania audytu drugiego nadzoru Systemu Zarządzania Jakością;

- uczestniczyłem w spotkaniu z dyrektorami Miejskiego Domu Kultury oraz Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w sprawie organizacji Dni Lublińca oraz planowanych imprez i zajęć dla dzieci w okresie wakacyjnym;

- spotkałem się z przedstawicielami Komitetu Budowy Obelisku Księcia Władysława I Opolskiego;

- uczestniczyłem w posiedzeniu Zespołu powołanego w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S11 na terenie Gminy Lubliniec.