SOBOTA, 13 CZERWCA 2026 R.
- Wspólnie z naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich i USC złożyłem życzenia oraz gratulacje Jubilatowi, o. Antoniemu Leszowi OMI, świętującemu 100. urodziny;
- wraz z delegacjami z miast partnerskich uczestniczyłem w obchodach Dni Lublińca.