PONIEDZIAŁEK, 15 CZERWCA 2026 R.

- Uczestniczyłem w Zwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników SIM Śląsk Północ Lubliniec;

- spotkałem się z panią naczelnik Wydziału Współpracy, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Łowiczu.