PONIEDZIAŁEK, 22 CZERWCA 2026 R.
- Przyjąłem 3 mieszkańców;
- spotkałem się z dyrektor Biura Związku Powiatowo – Gminnego „Jedźmy Razem!”, Edytą Wrzosowską, w sprawie szczegółów uruchomienia komunikacji miejskiej;
- spotkałem się z przewodniczącą Rady Miejskiej w sprawie organizacji sesji Rady w okresie wakacyjnym;
- spotkałem się z dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w sprawach bieżących;
- uczestniczyłem w Zwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników FCC Lubliniec Sp. z o.o.