WTOREK, 23 CZERWCA 2026 R.
- Spotkałem się z byłym prezydentem Piekar Śląskich;
- spotkałem się z właścicielem firmy Larix w sprawie posadowienia obelisku księcia Władysława I Opolskiego na terenie Zamku Lublinieckiego;
- uczestniczyłem w spotkaniu wewnętrznym dotyczącym zakupów w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej.