WTOREK, 23 CZERWCA 2026 R.

- Spotkałem się z byłym prezydentem Piekar Śląskich;

- spotkałem się z właścicielem firmy Larix w sprawie posadowienia obelisku księcia Władysława I Opolskiego na terenie Zamku Lublinieckiego;

- uczestniczyłem w spotkaniu wewnętrznym dotyczącym zakupów w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej.