Mikołajkowo 2023 - Jarmark Świąteczny i Spotkanie z Mikołajem | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

Mikołajkowo 2023 - Jarmark Świąteczny i Spotkanie z Mikołajem

Data wydarzenia
-
Miejsce
Rynek Miejski w Lublińcu
Wstęp
bezpłatny
Kontakt z organizatorami
imprezy [at] mdk.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia kulturalne

Ten wyjątkowy czas w roku zbliża się wielkimi krokami. Miejski Dom Kultury zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 3 grudnia 2023 roku na lublinieckim rynku w godzinach od 14:00 do 18:00. Tego dnia o godzinie 16:00 do ,,Mikołajkowa’’ zabiorą nas młodzi artyści, którzy zaprezentują się w specjalnym repertuarze i razem z nimi powitamy świętego Mikołaja. 5 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem w godzinach od 17:00 do 19:00 działać będzie ,,Pogotowie Mikołajkowe’’. Spędźmy razem ten świąteczny czas!

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i chwil spędzonych w rodzinnym gronie. W tym wyjątkowym okresie pragniemy razem celebrować zbliżający się czas odpoczynku i uroczystych spotkań. Warto pomyśleć o bliskich i kupić dla nich podarunek, który pokaże jak ważni są dla nas. Na jarmarku oferowana będzie bogata oferta rękodzieła. Na pewno coś interesującego wpadnie wam w oko. Oprócz przedświątecznych zakupów, podczas jarmarku skorzystać będzie można również ze stoisk gastronomicznych.

Na tym nie koniec atrakcji! 5 grudnia w godzinach od 17:00 do 19:00 w lublinieckiej Galerii pod Glinianym Aniołem dyżurować będzie nie kto inny jak Mikołaj we własnej osobie. Jeśli chcecie, aby wasza pociecha otrzymała prezent z jego rąk, dajcie znać! Zapisy pod numerem telefonu 34/351 06 88  Możecie liczyć również na pamiątkowe zdjęcie. Takie spotkanie na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Propozycje z okazji ,,Mikołajek’’ przygotowało również lublinieckie Kino ,,Karolinka’’. W dniach 1-5 grudnia o godzinie 16:00 i 18:00 na ekranie zobaczyć będzie można animację ,,Życzenie’’. 1 grudnia o godzinie 14:00 grana będzie premierowo animowana komedia ,,Trolle 3’’. 6 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy na film w świątecznym klimacie ,,Jak zostać świętym Mikołajem 3’’. Spędźcie razem z nami te grudniowe wieczory, niech pełne są radości i miłych chwil.