Pytania do Burmistrza | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

Pytania do Burmistrza

Aby zadać pytanie, skorzystaj z formularza

Przeszukaj* wcześniej zadane pytania i odpowiedzi:

* Można wyszukiwać po frazie zawartej w pytaniu, odpowiedzi lub nazwie autora. Minimalna liczba wyszukiwanych znaków to 5.

 • Kolejowa

  Witam, bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. Czy wiadomo kiedy ma ruszyć budowa kanalizacji na ul. Kolejowej? Zakończenie prac ma nastąpić 14 grudnia ale jak na razie prace nie wystartowały. Czy wiadomo dlaczego nie podjęto się tego zadania? Jest to temat dla mnie bardzo ważny dlatego pytam aby być na bieżąco :)
  Kolejarz
  19-06-2022

  Szanowny Panie,

  prace powinny się rozpocząć w najbliższych dniach.

 • Pytanie

  Dzień dobry, w zwiazku z Mistrzostwami w Piłkę Ręczna plażową zdemontowano z boisk przy SP 1 słupki do siatkówki plażowej, czy po mistrzostwach boiska zostaną przywrocone do poprzedniego stanu tzn. zamontowane zostaną z powrotem słupki do siatkówki plażowej?
  Plażowicz
  17-06-2022

  Szanowny Panie,

  tak, po mistrzostwach zostaną przywrócone boiska do siatkówki plażowej.  

 • Boisko siatkówki przy sp1

  Dzień dobry. Chciałbym zapytać dlaczego nie funkcjonuje boisko do siatkówki plażowej przy SP1. Wiele osób z Lublińca musi specjalnie jeździć m. in. Do Pawonkowa lub innych gmin aby zagrać w weekend w siatkówkę, ponieważ przy SP1 są one ściągane. Dlaczego na cały Lubliniec jedyne boisko do siatkówki nie służy mieszkańcom?
  Michał
  14-06-2022

  Szanowny Panie Michale,

  boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 jest przygotowywane na Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w kategorii Młodzik i Młodziczka, które odbędą się od 15 do 17 lipca br. Współorganizatorem mistrzostw jest Stowarzyszenie Handball Club „Husaria” Lubliniec. Po mistrzostwach boiska do siatkówki plażowej zostaną przywrócone.

 • Park lubisfera

  Jak wygląda sytuacja żze zgoda na budowę parku rozrywki przy lubisferze ?
  Kacper
  14-06-2022

  Szanowny Panie Kacprze,

  Rada Miejska w Lublińcu nie wypowiedziała się jeszcze w tej sprawie.

 • Orlik Mickiewicz

  Panie Burmistrzu, za każdym razem gdy chcemy z synem iść pograć na orlik, który znajduje się przy szkole Mickiewicz, cały czas jest zamknięty. Co to za animator na tym orliku, że go ciągle nie ma i za każdym razem całuje sie klamkę. Obowiązują jakieś godziny otwarcia? Chciałoby się poruszać, a nie ma jak.
  Mieszkaniec
  13-06-2022

  Szanowny Panie,

  Orlik przy Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza jest własnością Starostwa Powiatowego, do którego proszę kierować pytania dotyczące dostępności boiska.

 • Droga S11

  Czy wiadomo jaki wariant drogi S11 został wybrany lub kiedy można się spodziewać tej decyzji?
  Mieszkaniec
  11-06-2022

  Szanowny Panie,

  z posiadanych przez mnie informacji wynika, że decyzja w tej sprawie ma zapaść w II połowie roku.