POZYTYWNE MYŚLENIE – NIE TYLKO OD ŚWIĘTA: WARSZTATY W RANMACH PROJEKTU SKRZYDŁA DLA MAMY | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

POZYTYWNE MYŚLENIE – NIE TYLKO OD ŚWIĘTA: WARSZTATY W RANMACH PROJEKTU SKRZYDŁA DLA MAMY

Data wydarzenia
-
Miejsce
Lubiteka, ul. Sportowa 3
Wstęp
Bezpłatne
Kontakt z organizatorami
instruktor [at] biblioteka.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka

Zapraszamy na:

 WARSZTATY DLA KOBIET
(dla mam przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz nieaktywne zawodowo ze względu na opiekę nad dzieckiem)

 W RAMACH PROJEKTU "MAMA NA SWOIM! MAMA NA ETACIE!"
 Data: 23 maja 2024
 Godzina: 17.00

Temat warsztatów: POZYTYWNE MYŚLENIE – nie tylko od święta

 Prowadzenie: SYLWIA SMELA, psycholog, socjoterapeuta

Podczas tego inspirującego warsztatu dowiesz się:

• Czym jest pozytywne myślenie?
• Jakie są zalety pozytywnego myślenia?
• Jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem?
• Jak wewnętrzne nastawienie wpływa na codzienne funkcjonowanie?

Przyjdź i pozwól sobie na chwilę refleksji oraz naukę skutecznych technik pozytywnego myślenia, które mogą zmienić Twoje życie na lepsze!


Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla mamy” – edycja IV

Do zobaczenia na warsztatach!


Wstęp wolny!!
Lubiteka, ul. Sportowa 3


Sylwia Smela absolwentka studiów magisterskich z psychologii o specjalności psychologii klinicznej oraz studiów podyplomowych z socjoterapii Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą (ich rodzicami) oraz dorosłymi jako psycholog, pedagog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta oraz terapeuta EEG-Biofeedback. Prowadzi terapię paroraz konsultacje i warsztaty dla rodziców.
Prywatnie żona oraz mama dwójki nastolatków.


 Ważnym celem działań naszego projektu jest wsparcie Mam i inspirowanie ich do zmian – do aktywnego i skutecznego poszukiwania pracy oraz zadbania o dobrostan psychiczny i fizyczny. Przygotowane szkolenia i warsztaty mają wymiar holistyczny i są odpowiedzią na różne potrzeby Mam. Pomogą im w rozwoju osobistym, odkryciu swoich mocnych stron, pasji i talentów. Wyposażą w nowe kompetencje, umiejętności i wiedzę uniwersalną, które będą mogły w przyszłości wykorzystać w wielu branżach i na różnych stanowiskach. Dodają im pewności siebie, poprawią samoocenę i zwiększą poczucie własnej wartości.
W ramach projektu uczestniczki będą miały okazję wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów, szkoleń, zajęć m.in.: warsztatach kroju i szycia,spotkaniach z doradcą zawodowym, psychologiem oraz z dietetykiem, szkoleniach z mediów społecznościowych z konsultacjami indywidualnymi,warsztatach grafiki i tworzenia stron www, warsztatach mody i makijażu, warsztatach artystycznych, fotowarsztatach z sesją zdjęciową, warsztatach z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz w zajęciach jogi.
„Skrzydła dla Mamy” to program Fundacji BGK, który ma na celu wsparcie Mam pozostających bez pracy ze względu na opiekę nad dziećmi. Celem programu jest umożliwienie młodym Mamom nie tylko podwyższenia swoich kompetencji zawodowych, i tym samym podjęcia na nowo pracy, ale również pomóc w odkryciu talentów, z których być może wcześniej same nie zdawały sobie sprawy.
#FundacjaBGK
#Skrzydładlamamy