,,Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu'' retransmisja koncertu | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

,,Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu'' retransmisja koncertu

Data wydarzenia
-
Miejsce
Miejski Dom Kultury w Lublińcu
Wstęp
Bilety w cenie 35 zł- bilet normalny i 30 zł- bilet ulgowy dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00.
Kontakt z organizatorami
imprezy [at] mdk.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia kulturalne

Zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

Czas trwania retransmisji: około 130 minut + 15 minut przerwy

Zapraszamy na retransmisję koncertu świątecznego ,,Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” w Kinie ,,Karolinka” MDK Lubliniec w dniach 20,27 grudnia 2023 o godzinie 18:00 oraz 10 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00. Bilety w cenie normalny: 35 zł oraz ulgowy: 30 zł kupić można online na stronie lub w kasie MDK od godziny 15:00.