SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAJĄ OPIŁKĄ | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAJĄ OPIŁKĄ

Data wydarzenia
-
Miejsce
Lubiteka, ul. Sportowa 3
Wstęp
Bezpłatne
Kontakt z organizatorami
instruktor [at] biblioteka.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka

W ramach XXI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA BIBLIOTEK
zapraszamy na spotkanie autorskie

z MAJĄ OPIŁKĄ


9 maja 2024r.
Godz. 17.30


Maja Opiłka absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno — Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku dietetyka. Tytuł — licencjat.
Przez kilka lat prowadziła swoją  działalność gospodarczą związaną z kierunkiem ukończonych studiów. Obecnie pracuje w Prokuraturze Okręgowej.
W wolnym czasie uwielbia spędzać aktywnie czas. Od dziecka pasjonuje się sportem od siatkówki po piłkę nożną lecz największym sentymentem darzy zwłaszcza tenis, w który możliwie często grywa. Poza tym uwielbia poszerzać wiedzę dotyczącą kryminalistyki, zgłębiać ciekawostki świata medycyny sądowej i otaczającego świata. Do ulubionych gatunków literatury należą reportaże, ale i miejsce na dobry kryminał znajdzie się zawsze.
Pomysł na pisanie książek zrodził się wiele lat temu. Wyniknęło, to poniekąd z połączenia bujnej wyobraźni z zainteresowaniem świata prawniczego. Plany związane z pójściem na prawo nie wypaliły, ale z kolei zostało to przełożone na pisanie książek. Ogromne liczby przeczytanych kryminałów, thrillerów utwierdziły mnie w przekonaniu, że czas najwyższy usiąść przed laptopem i zacząć pisać.

Wstęp wolny!!

Lubiteka, ul. Sportowa 3