SPOTKANIE INFORMACYJNE: MINIPROJEKTY EDYCJA KONKURSU ŚLĄSKIE LOKALNIE | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

SPOTKANIE INFORMACYJNE: MINIPROJEKTY EDYCJA KONKURSU ŚLĄSKIE LOKALNIE

Data wydarzenia
-
Miejsce
Lubiteka, ul. Sportowa 3
Wstęp
Bezpłatne
Kontakt z organizatorami
instruktor [at] biblioteka.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka
Zapraszamy na spotkanie!
 
Zdobądź 5000 zł na działania społeczne!
 
Rusza kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie, skierowanego do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych chcących zrealizować swój pierwszy projekt społeczny. Zapraszamy na otwarte, darmowe spotkanie informacyjne na temat możliwości ubiegania się o dotację do 5 tys zł. Śląskie Lokalnie to inicjatywa, dzięki której rozdajemy granty na oddolne inicjatywy mieszkańców województwa śląskiego. Dotacje mogą być przeznaczone na rozwój młodych organizacji pozarządowych lub realizację projektu społecznego.
 
Mikroprojekty w III edycji konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej 01.03.2023 roku i powinny zakończyć się przed 30.11.2023 roku. Nabór wniosków będzie trwał od 1 lutego do 2 marca.
 
 
Spotkanie odbędzie się w Lublińcu, 7.02.2023 r. o godz. 17, w Lubitece- Miejsko- Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Sportowej 3.
Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com
 
Podmiotem organizującym spotkanie jest Fundacja Klaster Innowacji Społecznych z Gliwic - Operator konkursu w województwie śląskim od 2018 roku.
Działanie finansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu NOWEFIO.