WARSZTATY FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ I PORTRETOWEJ -W RAMACH PROJEKTU SKRZYDŁA DŁA DLA MAMY | Lubliniec

BIP
Unia Europejska

WARSZTATY FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ I PORTRETOWEJ -W RAMACH PROJEKTU SKRZYDŁA DŁA DLA MAMY

Data wydarzenia
-
Miejsce
Lubiteka, ul. Sportowa 3
Wstęp
Bezpłatne
Kontakt z organizatorami
instruktor [at] biblioteka.lubliniec.pl
Kategoria wydarzenia
Wydarzenia Lubiteka

Zapraszamy wszystkie mamy, panie, kobietki do udziału w naszych warsztatach fotografii produktowej i portretowej, organizowanych w ramach projektu "Mama na swoim! Mama na etacie".

Podczas tych wyjątkowych warsztatów będziemy zgłębiać tajniki fotografii, ucząc się zarówno technik fotografii produktowej, jak i portretowej. Prowadzenie zajęć powierzyliśmy doświadczonej fotografce, Czesławie Włuce, która podzieli się z nami swoją wiedzą i pasją do fotografii.

Podczas warsztatów będziemy mieli okazję nauczyć się podstawowych zasad fotografii, praktycznych umiejętności i cennych wskazówek od profesjonalisty. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy też jesteś już doświadczonym fotografem, te warsztaty są dla Ciebie!

Nie zapomnij zabrać ze sobą smartfona lub aparatu fotograficznego, abyś mogła/mógł praktycznie ćwiczyć zdobytą wiedzę! Wstęp na warsztaty jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób, dlatego warto się spieszyć! Decyduje kolejność przyjścia.

Projekt jest dofinansowany przez Fundację BGK w ramach programu "Skrzydła dla mamy" – edycja I. Dzięki ich wsparciu możemy zorganizować takie inspirujące wydarzenia!

Zapraszamy serdecznie na nasze warsztaty fotograficzne już

21 maja o godzinie 17:00.

To niepowtarzalna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności i spędzenia miłego czasu w kreatywnym gronie!

#MamaNaSwoim #Fotografia #WarsztatyFotograficzne #SkrzydłaDlaMamy