- Spotkałem się z dyrektorem Zakładu Wodociągów i Usług Komunalnych;
- spotkałem się z dyrektor Miejskiego Domu Kultury;
- w Katowicach uczestniczyłem w Walnym Zebraniu Członków Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego oraz w posiedzeniu Zarządu;
- uczestniczyłem w zakończeniu roku w Żłobku Miejskim w Lublińcu.
