Szacujemy zapotrzebowanie na węgiel | Lubliniec

Rozliczam PIT  w Lublińcu, rysunek Lubiteki z napisem Lubliniec i grafikami ludzi któży mają wpisane w chmurki na co przeznaczane są podatki z rozliczenia PIT Przejdź do linku banera
BIP
Unia Europejska

Szacujemy zapotrzebowanie na węgiel

W związku z rządowym projektem ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, Miasto Lubliniec będzie szacować, ilu mieszkańców posiadających w swoich gospodarstwach kotły węglowe jest zainteresowanych zakupem węgla.

 

Mieszkańcy Lublińca mogą zgłaszać zapotrzebowanie na konkretną ilość oraz rodzaj węgla (ekogroszek, groszek, orzech, kostka), którą planują zakupić do końca sezonu grzewczego tj. do 30 kwietnia 2023 roku.

Zgromadzone dane szacunkowe pozwolą na podjęcie decyzji, czy Miasto Lubliniec będzie w stanie przystąpić do rządowego programu dystrybuowania wśród mieszkańców węgla, który na razie jest na etapie wstępnego opracowania.

 

Zapotrzebowanie na węgiel należy składać na formularzu umieszczonym w załączniku, który należy złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Lublińcu w Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. Paderewskiego 7A lub w Biurze Podawczym przy ul. Paderewskiego 5 - pokój nr 7, bądź też przesłać skanem na adres wegiel@lubliniec.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (34) 353 01 00 wew.191 lub 172.


 

Osoby wypełniające formularz proszone są o zapoznanie się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ dotyczącą przetwarzania danych w związku z analizą zapotrzebowania na paliwo stałe wśród mieszkańców Miasta Lubliniec, dostępną pod linkiem:

https://lubliniec.bip.info.pl/dokument.php?iddok=21384&idmp=250&r=r

Do pobrania