- Uczestniczyłem we wspólnym posiedzeniu Komisji Rady Miejskiej: Zdrowia, Bezpieczeństwa oraz Środowiska;
- spotkałem się z wójt Gminy Pawonkowa oraz wójt Gminy Herby w sprawie bieżącej współpracy.
- Uczestniczyłem we wspólnym posiedzeniu Komisji Rady Miejskiej: Zdrowia, Bezpieczeństwa oraz Środowiska;
- spotkałem się z wójt Gminy Pawonkowa oraz wójt Gminy Herby w sprawie bieżącej współpracy.